Menü Kapat

Hakkımızda

group of workers in the logistics industry work in a warehouse with chemicals - lifting truck
Forklift driver loading goods pallet into the truck container, freight industry warehouse logistics and transport

Saras Kimya olarak uzman ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte 2019 yılında Epoksimax adıyla şeffaf epoksi döküm reçineleri ile sektöre giriş yaptık. İnsan merkezli yapımız, iş etiğimiz ve ürün kalitemiz sayesinde sayısı binleri aşan iş ortaklarımızla büyük bir aile oluşturduk.

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen yoğun taleplere cevap vermek adına ürün portföyümüzü genişlettik. Uzun bir hazırlık sürecinin sonunda titizlikle geliştirdiğimiz ürünleri Saras Kimya olarak iş ortaklarımızla buluşturmaktayız.

Ürün portföyümüz; parke yapıştırıcıları, kauçuk yapıştırıcıları, suni çim yapıştırıcıları, bağlayıcılar, endüstriyel zemin sistemleri, spor zemin sistemleri, epoksi ve poliüretan bazlı kaplamalar, likit su yalıtım ürünleri, epoksi döküm reçineleri ve silikon kalıplardır.

KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMET

Yüksek teknolojiyle ürettiğimiz ürünlerimizi iş ortaklarımıza en uygun şekilde sunmaktayız.  Kaliteli hammaddeler kullanarak, kaliteli nihai ürünler üretmekteyiz. Operasyonel işlemlerde tüm süreçlere hakim ekibimiz ile birlikte üst düzey hizmet vermekteyiz. İş ortaklarımızın iş geliştirmelerini ve sektör bilinirliliklerini desteklemekteyiz.

ÜRETİM & ARGE & ÜRGE

Yüksek kapasiteli üretim olanağımızla iş partnerlerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayarak termin sürelerini minimum düzeye indirmekteyiz. Teknolojinin gücüne değer vererek üretim sistemimizi güncel tutmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli ARGE ekibimiz ile birlikte sürekli yeni ürünlerin çalışmasını yapmaktayız. Sektör ihtiyaçlarına göre gelişen değişiklikleri araştırıp, değerli iş ortaklarımızla paylaşmaktayız.

Ürün geliştirme süreçleri için maksimum efor sarf ediyoruz. İş ortaklarımızın talepleri, ürünlerin kullanılacağı koşullara göre ÜRGE ekibimizle hızlı çözümler üretiyoruz.

İHRACAT

4 farklı kıtada birçok ülkeye aktif olarak ihracat gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra bayilik ağlarımızla karşılıklı güven ve samimiyete dayalı bağlantılar kurmaktayız.

Misyon

İş ortaklarımızın tüm süreçlerdeki beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru tespit ederek maksimum verimlilik sağlamaktayız. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensibinde ilerleyerek, doğru fiyat politikası uygulamaktayız. Tüm organizasyon sürecimiz boyunca maksimum düzeyde istihdam sağlayarak ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Vizyon

Türkiye’de ve tüm dünya ülkelerinde sektörünün en bilinen, en güvenilen markası olmak başlıca vizyonumuzdur. Katma değerli çalışmalarımız ile birlikte potansiyelimizin ve gücümüzün tamamını sektöre yansıtmayı hedeflemekteyiz.

Çevre

Doğal kaynak tüketimini azaltmayı ve daha az atık üreterek minimum enerji tüketimini hedefliyoruz. Çevremizin ve doğamızın kısıtlı kaynaklardan oluştuğunu bilerek gereken tüm önemi vermekte ve gerekli tüm önlemleri almaktayız.